MATERIÁL S TRVALOU HODNOTOU

Vracíme se o 100 let zpět a znovu pro Vás objevujeme krásu naturální mosazi, materiálu s doživotní zárukou, který bude přirozeně stárnout a měnit svoji barvu a charakter podle okolního prostoru a klimatických podmínek

Od svého vzniku v roce 1997 vyrábíme kliky z masivní mosazi, které dokonale předupravujeme broušením a leštěním a po té ještě pokovujeme dalšími vrstvami různých kovů v různých barevných odstínech. I když jsou naše technologie na vysoké úrovni, všechny nanášené kovové vrstvy mají svoji životnost, která je omezená jejich tvrdostí a otěruvzdorností. Lidé si pomalu zvykají na mnoho produktů s omezenou zárukou a kratší a kratší životností, ale nemusí …

„Připravili jsme pro Vás výrobky z materiálu s doživotní zárukou“

V MANUFAKTUŘE M&T V DOBRUŠCE

Je tady jedna cesta – tradiční, ale dokonalá, která už málem zapadla v zapomnění, ale my ji pomáháme oživit, protože je to cesta té nejvyšší kvality s doživotní zárukou. Ano, s doživotní zárukou. Použíjeme kvalitní materiál masivní mosaz v naturálním stavu, kterou pouze mechanicky upravíme, tak jako naši předci před mnoha lety a dále už necháme materiál přirozeně stárnout, stejným způsobem jako stárnou všechny mosazné výrobky na všech tradičních stavbách po celém světě.

MOSAZ LEŠTĚNO Ms-L
Výrobek perfektně vyleštíme, tak dokonale, že se blýská jako zrcadlo. V tomto stavu je velmi příjemný na dotyk, ale zároveň se taky ošahá – stejně jako zrcadlo. Nechte výrobek přirozeně stárnout a před Vašima očima se bude měnit jeho povrch na matný, různě probarvený originál, který se nedá napodobit ani vždy stejně vyrobit, pouze čekat až příroda vykoná svoji práci. Tam, kde je frekvence otevírání dveří vysoká, zůstane plocha lesklá, ostatní plochy časem zmatní. Vždy bude záležet na místě použití – v interiérech potrvá stárnutí měsíce, venku na volném prostoru bude proces stárnutí podstatně rychlejší a někde i efektnější.

MOSAZ NATURAL Ms
Nechceme vyjít vstříc pouze uživatelům tradičních staveb, chceme nabídnout doživotní záruku na povrch našich výrobků všem investorům i těch nejmodernějších staveb a projektů. Proto přicházíme s povrchem mosaz natural Ms, který je připraven tak, aby povrchově a barevnostně splňoval představy náročných zákazníků. K modernímu naturálnímu dřevu, které je nyní velmi oblíbené, je kování M&T z masivní mosazi s povrchem natural mosaz Ms tou pravou volbou, tím pravým řešením pro maximální spokojenost a skvělou investici s doživotní zárukou. Povrch bude přirozeně stárnout s okolním materiálem a měnit svoji barevnost podle klimatických podmínek.

MOSAZ LEŠTĚNO Ms-L

MOSAZ NATURAL Ms

Doživotní bezplatný servis mechanik klik

Kvalita výroby a důkladné testování nám umožňuje poskytovat doživotní bezplatný servis mechanik klik.

Design koncept showroom

Připravili jsme koncept profesionálních prodejen M&T, kde lze na jednom místě shlédnout celé portfolio produktů M&T.

nomad

nomad

Jedinečný design Evy Le Peutrec se promítl do minimalistických tvarů dveřní kliky Nomad, která se pyšní opravdu subtilními liniemi.

Povrchy to je M&T!

Povrchy to je M&T!

Pro vaši profesionální práci jsme připravili vzorkovnici tvrdých odolných povrchů M&T.

Madlo YES!

Madlo YES!

Nejdokonalejší madlo současnosti.

Minimal 2.0 WC integrated

Minimal 2.0 WC integrated

Nezaměnitelný organický tvar. S přidanou hodnotou, kdy ve variantě WC integrated je v působivém celku hodinářským způsobem integrován systém komfortního zamykání a zároveň skrytého nouzového otevření.

UP & DOWN

UP & DOWN

Unikátní kování UP & DOWN umožňuje pouhou změnou pozice na dveřích zcela proměnit osobitý výraz kliky i jejího ovládání.

UP & DOWN

M&T DUEL

Nominovali jsme 3 borce těžké váhy, aby ve vzájemném duelu změřili svoji kreativitu a navrhli v klikách něco co tu ještě nebylo…

Mosaz antimicrobial

Mosaz antimicrobial

Masivní mosaz s velkým obsahem mědi. „Žlutá“ mosaz je ušlechtilý materiál s trvalou hodnotou = 100% udržitelná příroda.

Madlo Konzerva 110

Double reddot pro M&T Magnetic

Pro svoji vyjímečnost obdržel Magnetic mezinárodní ocenění double reddot - s madlem Konzerva 220 a s madlem YES!.

Madlo Konzerva 110

M&T magnetic

Revoluční magnetický systém pro jednoduché, ale účinné ovládání dveří.

Rocksor

Rocksor

Inspirováno ocelovou tyčí sloužící jako výztuž do betonu. Citlivě převedeno do designu kliky v různých tvarových a konstrukčních variantách s využitím v mnoha rozdílných projektech.

Svítící kliky

KOLEKCE MINIMAL BLACK MATT 20 YEAR LIGHT

Unikátní kolekce v matném černém 3D drásaném povrchu s novinkou – nepřetržitě svítící klikou, která vám pomůže neomylně a s jistotou i v noci otevřít ty správné dveře.

Industry Squelette

Industry Squelette

Tato klika nikdy nebude tvarově dokonalá …. celá ručně vyráběná, konstrukčně komplikovaná, ale velmi pevná. Je to inspirace industriálními mosty 19. století, které tu jsou a dlouho budou.

Materiál s trvalou hodnotou

Materiál s trvalou hodnotou

Vracíme se o 100 let zpět a znovu pro Vás objevujeme krásu naturální mosazi, materiálu s doživotní zárukou, který bude přirozeně stárnout.

Neviditelné zárubně

Neviditelné zárubně

Na detailech nám záleží. Proto jsme zkonstruovali neviditelnou zárubeň pro co nejčistší design dveří a kování.

Reddot design award

Reddot design award

Kování Minimal & Maximal .. top kolekce v jednotném a neopakovatelném designu. Neomezené možnosti materiálů a barev jsou kreativní výzvou pro architekty a designéry.

Manufaktura M&T

Manufaktura M&T

M&T má zázemí odpovídající kvalitě a designu jejich výrobků. Podívejte se, co všechno se skrývá za výrobou špičkových klik a doplňků.

M&T + DESIGNÉRKA BARBORA ŠKORPILOVÁ

M&T + DESIGNÉRKA BARBORA ŠKORPILOVÁ

M&T si váží dlouhodobé spolupráce s partnery. Barbora navrhla pro M&T kolekci klik a doplňků MIMOLIMIT.

Černá je IN

Černá je IN

Černé matné kliky s vysoce kvalitním titanovým povrchem jsme technologicky a výrobně ovládli už v roce 2000, ale teprve nyní začíná být ten pravý boom tohoto unikátního povrchu.

Stop kopiím klik maximal!

Stop kopiím kliky Maximal!

Soudní spor se společností TWIN s.r.o. - kliky Maximal v. Fusion